Anders Granberg
Creative Director
090-141 064
anders@heja.se

AnnCha Dahlvid
Projektledare
090-133 141
anncharlotte@heja.se

Anders Granberg
Creative Director
090-141 064
anders@heja.se

AnnCha Dahlvid
Projektledare
090-133 141
anncharlotte@heja.se

Ann Jacobsson
Strateg & projektledare
090-133 153
ann@heja.se

Ann Jacobsson
Strateg och projektledare
090-133 153
ann@heja.se

Elin Jonsson
Projektledare
090-133 169
elin@heja.se

Johan Karlsson
Projektledare
090-133 163
johan@heja.se

Elin Jonsson
Projektledare
090-133 169
elin@heja.se

Johan Karlsson
Projektledare
090-133 163
johan@heja.se

Malin Hägglund
Projektkoordinator
090-133 148
malin@heja.se

Ida Hjärtström Baudin
Ekonomiansvarig
090-133 132
ida@heja.se

Malin Hägglund
Projektkoordinator
090-133 148
malin@heja.se

Mattias Walfridsson
VD
090-133 168
walle@heja.se

Olov Eriksson
Strateg & projektledare
090-133 160
olov@heja.se

Mattias Walfridsson
VD
090-133 168
walle@heja.se

Olov Eriksson
Strateg & projektledare
090-133 160
olov@heja.se

Tom Englén
Strateg & projektledare
090-133 128
tom@heja.se

Peter Sténs
Creative producer
090-133 189
peter@heja.se

Stina Sjöberg
Formgivare
073-061 12 37
stina@heja.se

Stina Sjöberg
Formgivare
073-061 12 37
stina@heja.se

Tom Englén
Strateg & projektledare
090-133 128
tom@heja.se

Ida Hjärtström Baudin
Ekonomiansvarig
090-133 132
ida@heja.se

Här är det kakor! Vi använder cookies för att bättre förstå vad du som besökare uppskattar på vår webb samt för att kunna annonsera på sociala medier. Är det okej med dig? Läs vår integritetspolicy.