Adam Jonsson
Projektkoordinator
adam@heja.se

Anders Granberg
Innovations- och designansvarig.
090-141 064
anders@heja.se

Adam Jonsson
Projektkoordinator
adam@heja.se

Anders Granberg
Innovations- och designansvarig.
090-141 064
anders@heja.se

Ann Jacobsson (föräldraledig)
Kundansvarig projektledare
090-133 153
ann@heja.se

Christer Nederstedt
Affärsansvarig
090-141 074
christer@heja.se

Christer Nederstedt
Affärsansvarig
090-141 074
christer@heja.se

Ann Jacobsson
Kundansvarig projektledare
090-133 153
ann@heja.se

Elin Jonsson
Producent
Telefon: 090-133 169
elin@heja.se

Johan Karlsson
Producent
090-133 163
johan@heja.se

Elin Jonsson
Producent
Telefon: 090-133 169
elin@heja.se

Johan Karlsson
Producent
090-133 163
johan@heja.se

Malin Hägglund
Projektkoordinator
malin@heja.se

Martina Rosenberg
Projektkoordinator
martina@heja.se

Martina Rosenberg
Projektkoordinator
martina@heja.se

Malin Hägglund
Projektkoordinator
malin@heja.se

Mattias Walfridsson
VD
090-133 168
walle@heja.se

Olov Eriksson
Kundansvarig projektledare
090-133 160
olov@heja.se

Mattias Walfridsson
VD/Strateg
090-133 168
walle@heja.se

Olov Eriksson
Kundansvarig projektledare
090-133 160
olov@heja.se

Paula Quinones
Kundansvarig Projektledare
076-765 46 00
paula@heja.se

Peter Sténs
Producent
090-133 189
peter@heja.se

Peter Sténs
Producent
090-133 189
peter@heja.se

Paula Quinones
Kundansvarig Projektledare
076-765 46 00
paula@heja.se

Stina Nyström
Formgivare
stina@heja.se

Tom Englén
Kundansvarig projektledare
090-133128
tom@heja.se

Stina  Nyström
Formgivare
stina@heja.se

Tom Englén
Kundansvarig projektledare
090-133128
toma@heja.se

Anncharlotte Dahlvid
Producent
090-13 31 41
Anncharlotte Dahlvid
Producent
090-13 31 41

Här är det kakor! Vi använder cookies för att bättre förstår vad du som besökare uppskattar på vår webb samt för att kunna annonsera på sociala medier. Är det okej med dig? Läs vår integritetspolicy.